Відбулись громадські обговорення кандидатури на посаду старости Урзуфського старостинського округу у селі Урзуф

23 листопада  у селі Урзуф відбулись громадські обговорення кандидатури на посаду старости в Урзуфському старостинському окрузі, участь в якому взяли: селищний голова Володимир Караберов, члени робочої групи з підготовки громадського обговорення, запропонована  кандидатура на посаду старости Урзуфського старостинського округу Іван Топузов та мешканці села Урзуф. Нагадаємо, що даний порядок затверджений рішенням селищної ради від 20.10. 2021 р. №  8/18-526 «Про затвердження Порядку проведення  громадського обговорення кандидатури старости Мангушської селищної ради у новій редакції». Ще раз зазначимо, що відповідно до діючого законодавства на громадські обговорення Мангушським селищним головою виноситься лише одна кандидатура, про що ним видане відповідне розпорядження  від 02.11. 2021 р. №204 "Про проведення громадського обговорення кандидатури старости в Урзуфському старостинському окрузі Мангушської селищної ради".