До 31-ої річниці з дня створення Державної служби зайнятості

Дата: 24.11.2021 08:12

Особам з інвалідністю - особлива турбота і увага

23 листопада фахівчині  Мангушського районного центру зайнятості провели онлайн ярмарок вакансій та послуг центру зайнятості. Учасниками ярмарку стали представники 4 роботодавців:ФОП Котлубей О.П., СТОВ «Агрофірма «Надія», ПП «Азовагро Імперія», ФГ «Владислав-1». Під час заходу вони представили свої вакансії кухаря, бухгалтерів тощо.

Фахівчині  центру зайнятості всіх присутніх проінформували про професії, які актуальні на ринку праці району та послуги, які надає центр зайнятості. Під час заходу безробітні були ознайомлені з відеовакансіями та відеопрезентаціями  підприємств, які взяли участь в ярмарку.

У заході прийняло участь 20 безробітних, які відповідають вимогам роботодавців та мають певну кваліфікацію.

Під час онлайн  ярмарку представники підприємств проінформували про особливості та умови праці,  наявність соціального пакету та рівень заробітної плати.

Присутні були зацікавлені роботою та мали змогу пройти попередню співбесіду, після чого 4 особи отримали направлення на працевлаштування.