22 листопада у залі засідань під головування Мангушського селищного голови Володимира Караберова відбулось засідання 20 позачергової сесії VIII скликання Мангушської селищної ради. Засіданню сесії передувало засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
 Участь в роботі сесії взяла голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія Букрєєва. На сесію були запрошені старости, керівники структурних підрозділів та комунальних установ селищної ради. Розглядалося питання стосовно розподілу бюджетних коштів. Депутати селищної ради підтримали проєкт рішення «Про  внесення  змін  та доповнень  до рішення  селищної ради  від 24.12.2020  № 8/4-45 «Про бюджет Мангушської  селищної  територіальної  громади на 2021 рік». Таким чином, згідно з прийнятого рішення, комунальне підприємство селищної ради "Мангушське УКП" поповниться новою технікою. Зокрема, виділені кошти на  придбання  причепної машини  «Марлі-Б» та трактора колісного МТЗ-892,  придбання косарок та тримерів. Усі офіційні документи публікуються на сайті селищної ради в розділі "Офіційні документи" в установлені законодавством строки.