Шановні мешканці Мангушської територіальної громади!

Відповідно до постанови КМУ від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», при Мангушській селищній раді планується створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб. Склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких чисельність представників органу, при якому утворено Раду, становить шість осіб, внутрішньо переміщених осіб - дев’ять осіб та представників громадських об’єднань - три особи.

Декларування 2022 р.

Відділ правового забезпечення діяльності селищної ради нагадує, що відповідно до ч.1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» всі суб’єкти декларування зобов’язані подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2021 рік, шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті НАЗК до 1 квітня 2022 року (останній день подачі - 31 березня 2022 року).

ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо кандидатури ТОПУЗОВА ІВАНА ВАСИЛЬОВИЧА на посаду старости в Урзуфському старостинському окрузі Мангушської селищної ради

Мангушська селищна рада повідомляє, що відповідно до розпорядження Мангушського селищного голови від 02.11.2021 № 204 «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости в Урзуфському старостинському окрузі Мангушської селищної ради», громадські обговорення – консультації з громадськістю у формі вивчення громадської думки шляхом опитування і зібрання підписних листів та громадські слухання (при необхідності) в Урзуфському старостинському окрузі з центром в селі Урзуф, що складається з сіл Урзуф, Бабах-Тарама, Стародубівка, Захарівка, Комишувате, Дем’янівка, Українка  відбудуться  з 10 по 26 листопада 2021 року.