25 Січня, 2022 р., 13:23
          Відділ правового забезпечення діяльності селищної ради нагадує, що відповідно до ч.1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» всі суб’єкти декларування зобов’язані подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2021 рік, шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті НАЗК до 1 квітня 2022 року (останній день подачі - 31 березня 2022 року).
03 Листопада, 2021 р., 23:03
Мангушська селищна рада повідомляє, що відповідно до розпорядження Мангушського селищного голови від 02.11.2021 № 204 «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости в Урзуфському старостинському окрузі Мангушської селищної ради», громадські обговорення – консультації з громадськістю у формі вивчення громадської думки шляхом опитування і зібрання підписних листів та громадські слухання (при необхідності) в Урзуфському старостинському окрузі з центром в селі Урзуф, що складається з сіл Урзуф, Бабах-Тарама, Стародубівка, Захарівка, Комишувате, Дем’янівка, Українка  відбудуться  з 10 по 26 листопада 2021 року.
25 Жовтня, 2021 р., 10:57
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврчдування Мангушської селищної ради