Виконавчий комітет Мангушської селищної ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Мангушської селищної ради

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Мангушської селищної ради, просп. Миру, буд. 72, смт Мангуш, Маріупольський р-н, Донецька обл., 87400. Підстава для  проведення  конкурсу: Рішення виконавчого комітету Maнгушської селищної ради від 21.07.2021 року № 447. Місце i час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів: Зал засідань Мангушської селищної ради, 31 серпня 2021 року о 14-00 год., Кордюкова Наталія Миколаївна, секретар конкурсної комісії, тел. (06297) 58-87-43 Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: Наявність достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів; наявність відповідної матеріально-технічної бази; вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів; досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих відходів — не менше одного poкy; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації; наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.        5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів: послуги з               вивезення ТПВ надаються на вciй території Мангушської селищної ради (63 940 га.) населенню, бюджетним               ycтановам, підприємствам та іншим споживачам. Середня відстань від місць збирання побутових відходів до               сміттєзвалища в смт Мангуш (полігон TПB) - 20 км.