Мангушська селищна рада повідомляє, що відповідно до розпорядження Мангушського селищного голови від 02.11.2021 № 204 «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости в Урзуфському старостинському окрузі Мангушської селищної ради»

23 листопада 2021 року

у с.Урзуф

відбудуться громадські слухання кандидатури на посаду старости в Урзуфському старостинському окрузі

ТОПУЗОВА ІВАНА ВАСИЛЬОВИЧА

Місце та час проведення громадських слухань:

на площі в Парку відпочинку (с.Урзуф) о 12 годині

До громадських слухань запрошуються  жителі с.Урзуф, с.Бабах-Тарама. Право голосу на громадських слуханнях мають тільки жителі, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, виборча адреса (реєстрація) яких віднесена до території відповідних населених пунктів. Інші учасники слуханння, які не зареєстровані на території старостинського округу, беруть участь у громадських слуханнях без права голосу.

Для прийняття участі у громадських слуханнях особам необхідно пред’явити паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих громадянство України).

Робоча група з підготовки громадського обговорення