Відділ культури, туризму, молоді, сім’ї та спорту Мангушської селищної ради  з 19.05.2021 року оголошує конкурс на посаду директора Комунального закладу «Мангушська публічна бібліотека» Мангушської селищної ради.

Вимоги до кандидатів:  громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, обов’язкове володіння державною мовою, відповідність встановленим кваліфікаційним вимогам та здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.  Дата початку приймання документів – 19 травня 2021 року. Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає наступні документи: