Кожна дитина нашої Держави має право на достойний рівень життя, всебічний розвиток та сімейний затишок.

З метою соціального та правового захисту неповнолітніх, служба у справах дітей селищної ради спільно з фахівцями із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Мангушської селищної ради» та представниками сектору ювенальної превенції ВП № 4 Маріупольського РУП ГУНП в Донецькій області продовжує профілактичну роботу на території громади з вразливими категоріями населення.        18.10.2021, 22.10.2021 року, згідно з отриманими повідомленнями щодо неналежного виконання батьками батьківських обов’язків, зловживанням алкогольних напоїв та факту домашнього насильства над дітьми, були відвідані родини в яких виховуються малолітні та неповнолітні діти.       З батьками проведено профілактичну роботу з приводу неналежного виконання батьківських обов’язків, профілактики шкідливих звичок та пропаганди здорового способу життя, також роз’яснювальні бесіди щодо наслідків безвідповідального батьківства, попередження домашнього насильства та дотримання умов карантину.