#депутатськийДень

Дата: 20.10.2021 16:23

Сьогодні, 20 жовтня, в рамках підготовки до позачергової сесії селищної ради, відбулось засідання  постійних комісій.   Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, головуючий комісії Вадим Цибалов.   Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, головуючий комісії Олександр Ялі. Участь в засіданні взяв селищний голова Володимир Караберов, секретар селищної ради Світлана Олефір, перший заступник селищного голови Михайло Агурбаш, заступник селищного голови Володимир Матяш, секретар виконавчого комітету селищної ради Поліна Жогло та інші посадові особи селищної ради.