Засідання обласної комісії

Дата: 27.10.2021 17:47

27 жовтня в онлайн-режимі відбулося засідання обласної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території відповідних територіальних громад Донецької області.

Були розглянуті питання щодо стану проведення інвентаризації на місцях.Участь в онлайновому засіданні взяли заступник селищного голови Володимир Матяш, начальник відділу земельних ресурсів селищної ради Олег Приліпко та в.о.начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, військового обліку, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами селищної ради Ірина Чернишова.