На виставці презентовано документи, що відтворюють перебіг подій в перші дні катастрофи, а саме: лист-повідомлення директора ЧАЕС Брюханова В.П. та доповідна записка секретаря обкому партії Ревенко Г.І. щодо вибуху на блоці № 4 ЧАЕС, доповідна записка міністра внутрішніх справ  УРСР Гладуш І.Д. про евакуацію населення із зони аварії на ЧАЕС, наказ командуючого військами Київського військо про організацію режиму радіаційної безпеки у військах, які залучалися для ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інші архівні фотодокументи, що відтворюють увесь трагізм страшно техногенної катастрофи, розповідають про мужність і героїзм ліквідаторів  наслідків аварії на ЧАЕС.

Усі кандидати на заміщення вакантних посад успішно пройшли конкурсний відбір

Відповідно до розпорядження Мангушського селищного голови від          15 березня 2021 року № 55 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Мангушської селищної ради» 21 квітня 2021 року під головуванням першого заступника селищного голови, голови конкурсної комісії Михайла Агурбаш, відбулось засідання конкурсної комісії Мангушської селищної ради.     Конкурс пройшов на заміщення вакантних посад: