Сьогодні, 22 квітня, в режимі онлайн відбулось засідання колегії ДонОДА під головуванням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка.

Участь в   онлайн засіданні колегії ДонОДА взяла секретар Мангушської селищної ради Світлана Олефір.

На колегії підбили підсумки роботи житлово-комунального господарства області в осінньо-зимовий період 2020-2021 та були поставлені задачі на період підготовки до роботи взимку 2021-2022 р.  Був обговорений проєкт регіональної програми розвитку сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми в Донецькій області на 2021-2025 роки. Також  розглянуто проєкт регіональної  Програми розвитку освіти Донеччини на 2021-2027 роки.