Сьогодні начальник відділу поліції № 4 Маріупольського РУП ГУНП України в Донецькій області Павло Мазурчак відмічає свій День народження!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Нехай Ваша енергія, невичерпний інтелектуальний потенціал якнайкраще служить на благо всієї України!

#ДПС_Донеччини_пояснює  Податкова знижка за навчання: хто має право

#ДПС_Донеччини_пояснює Податкова знижка за навчання: хто має право

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що відповідно до п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) подати декларацію з метою отримання податкової знижки мають право громадяни, які понесли витрати на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.