У Мангушській селищній раді відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Мангушської селищної ради.

Одне з питань порядку денного - проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора КУ "Центр надання соціальних послуг" Мангушської селищної ради.  Більш детально - у протоколі, який надається та відео/фото - матеріалах.

#Новина Дня  З питань наявності податкового боргу Вам дзвонить Податкова Донеччини!

#Новина Дня З питань наявності податкового боргу Вам дзвонить Податкова Донеччини!

Нещодавно Головним управлінням ДПС у Донецькій області було запроваджено постійну телефонну лінію з питань наявного боргу. Мабуть, навіть, ви самі чули приємний жіночий голос голосового роботу, який повідомляє інформацію щодо наявного боргу, а згодом отримували смс-повідомлення з посиланням за більш детальною інформацією на телефон 099-50-800-50. Не лякайтеся, це не шахраї, а інформаційна підтримка платників податків Донецького регіону в умовах карантинних обмежень сьогодення!