Фахівці Мангушського РЦЗ провели День кар'єри для старшокласників

23 листопада з нагоди проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти фахівці Мангушського РЦЗ провели онлайн захід «День кар'єри». Учасниками вебінару стали учні 9-11 класів, соціальні партнери та учбові заклади м. Маріуполь.

Бізнес-школа молодого підприємця в Мангуші

19 листопада в Мангушському районному центрі зайнятості було проведено Профорієнтаційний семінар для учнівської молоді в режимі онлайн: «Мрії та цілі».  В заході взяли участь 15 школярів. Онлайн комунікацію було проведено з метою  розвитку підприємницьких ініціатив молоді. Під час вебінару учасники дізнались, як правильно поставити ціль, залучити ресурси та досягти результатів, отримали детальну інформацію про інформаційну підтримку Державною службою зайнятості підприємницьких ініціатив. Далі обговорювали діючи грантові програми для мешканців Донецької області.

До уваги громадян, які потребують поліпшення житлових умов

«У Мангушській селищній раді відбудеться щорічна перереєстрація громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку. Громадянам, які ще не поновили документи квартирного обліку, необхідно терміново підтвердити своє право на одержання житла до 31 грудня 2021 року».

Висловлюємо щиру вдячність голові Донецької облдержадміністрації Павлу Олександровичу Кириленко за підтримку та розвиток аграрної сфери нашої громади!

В Донецькій області діє чимало обласних та державних  програм підтримки галузі агропромислового комплексу. Впровадження таких проєктів - це початок Великого шляху до трансформації країни до сильної успішної держави!