На засіданні ради роботодавців обговорювали питання працевлаштування молоді Мангушської ОТГ

24 червня 2021 року в Мангушському районному центрі зайнятості відбулося засідання Ради роботодавців.  Під час заходу були обговорені актуальні питання працевлаштування молоді  Мангушської ОТГ.  Директорка районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна зазначила:  «Молодіжне безробіття є однією з найболючиших проблем ринку праці Мангушської  селищної ради.  Станом на 1 червня 2021 року молодь до 35 років  складає 35%  від загальної  кількості  безробітних,  які перебувають  на обліку. Причини різні: від несприятливої ситуації на ринку праці району,  відсутністі досвіду роботи і, нерідко, бажання працювати, до слабої професійної орієнтації молоді.  Враховуючи стратегічні напрями соціально-економічного розвитку Маріупольського району, служба зайнятості спільно з роботодавцями спрямовує зусилля на вирішення проблеми забезпечення повної, продуктивної  зайнятості молоді».