В селищній раді  в рамках підготовки до чергової 13 сесії Мангушської селищної ради 8 скликання пройшло  засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, голова комісії  депутат селищної ради Вадим Цибалов. Серед чисельних питань порядку денного розглядось питання "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Мангушської  селищної ради на 2022 рік" , також "Про  створення  Цільового фонду Мангушської селищної  ради та затвердження  Положення  про нього",  "Про затвердження плану роботи селищної ради на ІІІ квартал 2021 року" та інші. Члени комісії розглянули проєкти рішень, які буде винесено на сесію селищної ради, а також заслухали доповіді представників профільних відділів та структурних підрозділів. Нагадуємо, що  сесія селищної ради відбудеться завтра, 25 червня о 10.00 у залі засідань Мангушської селищної ради.