Урочистий захід з нагоди святкування Дня державної служби проходив у концертній залі Камерної філармонії міста Маріуполь.

Вітаючи зі сцени голову Маріупольської райдержадміністрації Наталію Букрєєву та усіх держслужбовців району, Мангушський селищний голова Володимир Караберов зазначив, що саме від  державних службовців  сьогодні залежить успіх політичних, соціальних та економічних перетворень у країні! У суспільстві кожна людина — камінчик в мозаїчному візерунку. Тож бути гарним державним службовцем - це значить в деякому розумінні стати справжнім митцем.  І все починається від банального бажання долучитись до якісних змін у громаді, районі, державі!
В честі і силі держава, де править здоровий розум, верховенство права та повага до всіх і кожного!

Урочистий захід супроводжувався святковим концертом.