Мангушська громада з усією Україною сьогодні, 20 лютого, вшанувала пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Мітинг-реквієм зібрав біля пам'ятного знаку воїнам Захисникам і Захисницям України в Мангуші  керівництво громади - заступник селищного голови Марина Кудрявцева, заступник селищного голови Володимир Матяш, посадових осіб селищної ради, депутатів та військовослужбовців.

Присутні на мітингу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятного знаку.

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти, адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.Фото без опису