16 лютого відбулось засідання виконавчого комітету Мангушської селищної ради під головуванням селищного голови Володимира Караберова.

На засіданні виконавчого комітету було розглянуто декілька питань, які стосувались взяття на квартирний облік за місцем проживання, затвердження складу комісії із встановлення факту отруєння бджіл на території Мангушської СТГ у новій редакції, Про затвердження складу постійної діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами  на території Мангушської СТГ у новій редакції , про затвердження складу громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Мангушської СТГ у новій редакції та інші питання щодо яких доповідав начальник відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою селищної ради Чернишов Сергій. Члени виконкому затвердили у новій редакції склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради (доповідав начальник відділу правового забезпечення діяльності селищної ради Дмитро Побединський). Схвалили  звіт про результати виконання у 2021 році  Програми «Репродуктивне здоров’я населення Мангушської селищної територіальної громади на 2021-2022 роки»  (доп. в.о. директора КНП «Мангушська ЦРЛ» Володимир Хаджинов). Схвалили звіт про результати виконання у 2021 році Програми розвитку та фінансової підтримки первинної медико-санітарної допомоги населенню Мангушської громади на 2021-2022 роки (доп. директор КНП «Мангушський ЦПМСД» Борис Репухов). Також Борис Володимирович прозвітував про роботу підприємства за  2021  рік. Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, військового обліку, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Мангушської селищної ради Валерій Рябушкін також виступив перед членами виконкому з декількома питаннями. Зокрема, щодо затвердження персонального та посадового складу комісії з питань ТЕБ та НС Мангушської селищної ради у новій редакції.  В ході засідання виконавчим комітетом заслухано доповідь начальника служби у справах дітей селищної ради Ірини Головні. Питання захисту дітей – завжде одне з пріоритетних для селищної ради. Всі озвучені питання були схвалені членами виконкому. Звіт про роботу КП «Мангушське БТІ»                                             за 2021 рік також був схвалений членами виконкому. Схвалено звіт про результати виконання у 2021 році Програми профілактики рецидивної злочинності на території Мангушської громади на 2021-2022 роки (доповідала начальник Маріупольського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області майор внутрішньої  служби Світлана Сорока). Звітували про виконання Програм начальник відділу культури, туризму, молоді, сім’ї та спорту селищної ради Наталя Тосхопаран, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради Світлана Михальова, в.о. начальника відділу освіти селищної ради Олена Черіпко. Загалом було заслухано понад 40 питань порядку денного. Детальніше ознайомитися з усіма рішеннями виконавчого комітету Мангушської селищної ради можна буде на нашому сайті в розділі «Офіційні документи»