Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Вадима Філашкіна відбулось засідання участь в якому в онлайновому режимі взяв заступник селищного голови Володимир Матяш, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради Світлана Михальова, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, військового обліку, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами селищної ради Валерій Рябушкін.

Питання порядку денного наради – щодо додержання вимог розпорядження голови Донецької ОДА, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2015  №115 «Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв» (із змінами) на території області.