Мангушський селищний голова Володимир Караберов та начальник відділу змельних ресурсів Олег Приліпко взяли участь в онлайновій нараді з земельних питань.
На території колишньої Комишуватської сільської ради Мангушської СТГ було проведено аудит сформованих земельних ділянок та прав на них. Це комплекс заходів, спрямованих на отримання та візуалізацію актуального місця розташування сформованих земельних ділянок, їх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використрвуються або використрвуються без правовстановлюючих документів, або не за цільовим призначенням.

Результат аудиту: доступ до хмарного середовища (веб-ресурсу та прикладного програмного інтерфейсу) , наповнення відомостями актуального місця розташування сформованих земельних ділянок, їх меж, розмірів, правового статусу на підставі відомостей, отриманих з реєстру Держгеокадастру та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

В даному напрямку буде продовжено роботу щодо проведення аудиту на території всієї громади.Фото без описуФото без опису