12 березня 2022 року о 10.00 відбудеться публічний звіт Мангушського селищного голови Володимира Караберова про підсумки роботи за 2021 рік.

Під час звіту голова Мангушської селищної територіальної громади презентуватиме інформацію про проведені заходи, виконані завдання/їх результати та інші питання щодо діяльності Мангушської селищної ради у 2021 році, а також відповідатиме на запитання громадян.

Місце проведення: КЗ «Центр культури та дозвілля Мангушської селищної ради» (смт Мангуш).

Захід проходитиме з дотриманням карантинних обмежень та обмежувальних протиепідемічних заходів на території України.

При собі обов’язково мати свідоцтво про вакцинацію – COVID-сертифікат.

У випадку погіршення епідеміологічної ситуації про зміну дати звітування буде повідомлено додатково.