7 лютого  під головуванням заступника селищного голови Володимира Матяша відбулось засідання Координаційного комітету з питань розвитку фізичної культури та спорту в Мангушській селищній територіальній громаді.

На порядок денний було винесено два питання:

1. Про визначення кандидатів на отримання стипендії провідним та перспективним спортсменам Мангушської селищної територіальної громади у 2022 році.

2. Про визначення кандидатів на отримання разової винагороди спортсменам Мангушської селищної територіальної громади - переможцям та призерам офіційних міжнародних, всеукраїнських, обласних змагань та їх тренерам – 2022.

По закінченню наради усім причетним було надано відповідні протокольні доручення щодо внесення змін до Положення про порядок призначення разової винагороди спортсменам Мангушської селищної територіальної громади - переможцям та призерам офіційних міжнародних, всеукраїнських, обласних змагань та їх тренерам та до Положення про стипендії провідним та перспективним спортсменам Мангушської селищної територіальної громади.