Відділ культури, туризму, молоді, сім'ї та спорту Мангушської селищної ради повідомляє, що комунальний заклад "Центр культури та дозвілля" працює з 08.00 до 22.00.

Запрошуємо усіх бажаючих до КУ "Мангушський Центр культури та дозвілля", смт Мангуш з користю провести свій час, а саме:

- пограти в настільний теніс (щодня 18.00-21.00);

- пограти в шахи та шашки ( вт, чт, сб, нд - 18.00-21.00; пн, ср, пт -18.00-19.00);

- пограти в дартс (щодня 18.00);

- зайнятись йогою (пн, ср, сб, - 19.00).

Відвідати заняття можна кожного дня усім бажаючим, безкоштовно, без вікових обмежень, але усі учасники повинні дотримуватись усіх карантинних вимог, згідно чинного законодавства!

За додатковою інформацією звертайтесь до КУ "Мангушський Центр культури та дозвілля" або до відділу культури, туризму, молоді, сім’ї та спорту селищної ради.

Будемо раді зустрічі з вами!