24 січня, в залі засідань селищної ради відбулась апаратна нарада з керівниками відділів та управлінь селищної ради під головуванням селищного голови Володимира Караберова.

Нарада проходила за участю секретаря селищної ради Світлани Олефір, заступника селищного голови Марини Кудрявцевої, заступника селищного голови Володимира Матяша, секретаря виконавчого комітету селищної ради Поліни Жогло.

В ході проведення апаратної наради начальники відділів та управлінь селищної ради доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний.

В рамках реалізації Програми «Поліцейський офіцер громади» пройшов навчання і розпочав свою роботу Бухля Микита Віталійович, якого і представив селищний голова присутнім.

По завершенню наради Володимиром Караберовим були надані рекомендації та протокольні доручення щодо подальшої роботи на поточний тиждень.Фото без опису