"Ми - це Україна!"

Саме під таким гаслом в цьому році проходить День Соборності України. Від імені  Мангушського селищного голови Володимира КАРАБЕРОВА, депутатського корпусу громади, виконавчих органів селищної ради, присутніх на заході, присвяченому державному святу, привітала секретар селищної ради Світлана ОЛЕФІР. Вона зазначила, що День Соборності - це день єднання українського суспільства та конструктивної взаємодії всіх демократичних сил незалежно від політичних уподобань з метою зміцнення внутрішнього потенціалу нашої держави, посилення її позицій її авторитету на міжнародній арені і недопущення її розколу. Соборність - це наше майбутнє: майбутнє нашої держави, майбутнє кожного з нас. І  наша спільна робота,  доброзичливе, толерантне ставлення один до одного, вміння пеклуватися не тільки про себе, а й оточующих людей, про свою вулицю, село, громаду, Україну, бажання подумки чи фізично взятися за руки - це і є Соборність! Світлана Валентинівна побажала успіхів і великих досягнень на роботі, міцного здоров'я, добробуту та любові в сім'ях, і бути щасливими в своїй рідній країні, щоб наша Україна завжди була в нашому серці.