Фото без опису19 січня у Мангушському районному центрі зайнятості було створено комісію з питань надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченим сім’ям.

У ході роботи комісії було обрано голову, заступника та секретаря. Також було обговорено шляхи подальшої взаємодії щодо алгоритму надання допомоги малозабезпеченим безробітним, які хочуть відкрити власну справу.

«Це чудова можливість стати підприємцем, вирішити свої життєві проблеми, стати економічно незалежним та розвивати свій бізнес, а не просто отримувати як раніше щомісячну соціальну допомогу від держави. До того ж, Мангушська ОТГ отримає нових платників податків до місцевого бюджету та нові робочі місця для своїх мешканців», - зазначив голова новообраної комісії Олександр ТРОЯН.

До складу комісії, окрім представників Мангушського РЦЗ, увійшли уповноважені особи Мангушської селищної ради, представники Мангушського відділу податків і зборів головного управління ДПС у Донецькій області, представники соціального захисту населення Маріупольської РДА, а також відділу соціального захисту та охорони здоров’я Мангушської ОТГ.Фото без опису