Мангушський селищний голова Володимир Караберов на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка від 17.01.2022 р. представив колективу КНП "Мангушська ЦРЛ" в.о. директора медичного закладу - Володимира Хаджинова. Очільник громади побажав новопризначеному керівнику успіхів і нових досягнень, креативних ідей та блискучих думок, щоб всі масштабні плани ефективно реалізовувалися задля розвитку лікарні та на благо мешканців Мангушської громади.

«Право на комфортні умови лікування та медичну допомогу мають усі хворі незалежно від віку та статусу. Ми й надалі будемо робити кроки до наближення стану медичного обслуговування населення до належного  рівня! Ми на шляху дієвих змін і я впевнений, що ми будемо плідно співпрацювати з усіма вами, щоб з цього моменту активізувалась робота по створенню гідних умов праці медиків та належних умов перебування і лікування хворих», – відмітив Володимир Караберов.Фото без описуФото без опису