Традиційний Новий рік – «Ай-Василь», або Каланда у греків Надазов’я святкується у кожному селі та у кожній родині з 13 на 14 січня. Це свято є невід’ємною частиною повсякденного життя греків.

За народними звичаями святкують його і в нашій громаді! В Урзуфі 14 січня  за тридицією розрізали Василопіту, святковий пиріг з монетою (щасливкою). Присутніх, керівників закладів і організацій, фермерів, ветранів привітав Мангушський селищний голова Володимир Караберов та староста Урзуфського старостинського округу Іван Топузов.Творчі колективи КЗ "Урзуфський СБК" підготували яскраву концертну програму.

Володимир Караберов привітав всіх зі святом, побажавши щасливої долі та злагоди, здоров'я та миру на нашій землі! Але кому ж цьогоріч дісталася щасливка?)
Розкриваємо новорічну таємницю - члену виконкому селищної ради, фермеру, активному громадському діячеві Мангушської громади - Федіру Бурназову!
Ми бажаємо везіння та удачі щасливцю та кожному мешканцю громади!Фото без опису