Сьогодні  вшанувати пам’ять захисників Донецького аеропорту зібрались у селищі Мангуш біля пам'ятного знаку воїнам-захисникам України.

У заході та покладанні квітів взяла участь секретар селищної ради Світлана Олефір, посадова особа відділу культури, туризму, молоді, сім'ї та спорту Олена Джеломанова,
представники другого відділу Маріупольського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

"Ми берегтимо пам’ять про стійких, мужніх та непереможних українських воїнів, українських кіборгів, які 242 дні боронили стратегічний об’єкт, - зазначила в промові Світлана Олефір, - ми вдячні воїнам за їх подвиг, їх рідним вклоняємося до землі... і хвилиною мовчання згадаймо кіборгів, тих самих, з плоті і крові, яких назвали так саме супротивники, бо вони вистояли, не вистояв бетон!".

......Під церковні передзвони, які саме в цей час лунали з церки, що неподалік, кожен з присутніх помолився за душі загиблих
...спіть спокійно, воїни, це навіки ваша земля......Фото без описуФото без опису