Мангушська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Донецькій області звертає увагу суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами щодо обов’язку програмування та зазначення коду товарної продукції  згідно з УКТ ЗЕД в розрахункових документах (чеках) під час проведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО.

Відповідно до пункту 7 статі 17 Закону України від 06 липня 1996 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» до суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги) через реєстратори розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій без використання режиму програмування найменування кожного підакцизного товару із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, ціни товару та обліку його кількості, застосовується фінансова санкція у розмірі триста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (300 х 17= 5100,0 грн.).

Крім того, не відображення суб'єктами господарювання в чеках РРО/ПРРО коду згідно з УКТ ЗЕД є підставою для організації та проведення фактичних перевірок.