В КНП "Мангушська ЦРЛ" напердодні Нового року відбулась робоча нарада з медичними працівниками щодо підсумків роботи закладу за 2021 рік. Участь у нараді взяли заступник селищного голови Марина Кудрявцева, в.о.директора КНП "Мангушська ЦРЛ" Наталія Дорогань, директор КНП "МАнгушський Центр ПМСД" Борис Репухов,  заступник директора КНП "Мангушська ЦРЛ" з економічних питань Володимир Хаджинов та інші.

Обговорювались актуальні питання щодо розвитку та функціонування лікарні. Йде процес  передачі медичного закладу на баланс селищної ради. Вже законтрактовані нові пакети медичних послуг НСЗУ. Але найголовніша теза передноворічної наради - повне погашення заборгованості по заробітній платі лікарнею перед медичними працівниками. Це питання остаточно вирішено  у позитивному руслі завдяки всебічній підтримці Донецької облдержадміністрації і особисто - голови Донецької ОДА Павла Олександровича Кириленка.    Мангушська селищна рада від імені всіх працівників КНП "Мангушська ЦРЛ" висловлює вдячність нашій обласній державній адміністрації за допомогу у вирішенні данного питання! Ми кожного дня відчуваємо  всебічну підтримку очільника області Павла Кириленка в усіх наших починаннях! Усіх вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!