Відкриваємо нові шляхи співпраці з соціальними партнерами

Дата: 29.12.2021 14:08

29 грудня у Мангушському районному центрі зайнятості відбулась робоча зустріч із представниками служби у справах дітей Мангушської селищної ради. Темою зустрічі стало обговорення питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною. Також цього дня було проведено семінар для зареєстрованих безробітних щодо порядку створення та діяльності сімї патронатного вихователя, механізму надання послуги патронату, порядку виплати соціальної допомоги на утримання дитини та оплати послуги патронату.

У ході спілкування було погоджено шляхи ефективної співпраці між Мангушським РЦЗ та Службою у справах дітей Мангушської селищної ради. Фахівці центру зайнятості та безробітні отримали вичерпну інформацію від запрошених гостей стосовно принципів та умов запровадження та організації  патронату. Крім того, учасникам заходу було продемонстровано відео ролик, в якому представники таких сімей ділилися власним досвідом патронатного виховання.