Методичне заняття з питань військового обліку

Дата: 24.12.2021 14:26

З метою покращення функціонування системи військового обліку та контролю за виконанням громадянами України військового обов’язку, своєчасного бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами i організаціями на період мобілізації та на воєнний час 23 грудня 2021 року під керівництвом  Мангушської селищної ради та 2 відділу Маріупольського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проведено інструкторсько-методичне заняття з  старостами та посадовими особами старостинських округів відповідальними за військовий облік призовників і військовозобов’язаних .

Під час заняття до присутніх були доведені вимоги законодавства України з питань військового обліку, мобілізаційної підготовки, мобілізації та оповіщення призовників та військовозобов’язаних, надані детальні роз’яснення та практичні поради щодо подальшої роботи у 2022 році.