В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

День Святого Миколая  усі діти чекають з великим нетерпінням, адже це свято завжди проходить весело, яскраво і обов’язково з подарунками.

Не винятком є і 2021 рік для Мангушської громади.

Цьогоріч  напередодні Дня Святого Миколая, Мангушський селищний голова Володимир Караберов та начальник служби у справах дітей селищної ради Ірина Головня завітали із подарунками до дитячого будинок сімейного типу у селищі Мангуш в родину Кірович.

Очільник громади привітав  діток зі святом, побажавши їм зростати здоровими та вірити в дива, які творить Святий Миколай, а також подякував батькам за виховання та розвиток творчих особистостей їх  діток.