14 грудня відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Мангушської селищної ради. Комісію проводила заступник селищного голови, заступник голови комісії  з питань захисту прав дитини Марина Кудрявцева.  Участь у засідання взяли секретар селищної ради Світлана Олефір, секретар виконавчого комітету селищної ради Поліна Жогло та інші члени комісії.

На розгляд було винесено 3 питання:

1.  Про надання  малолітньому статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

2.  Про надання  особі статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

3. Про підсумки  роботи КУ “Центр надання соціальних послуг Мангушської селищної ради” з питань здійснення соціального супроводу сімей опікунів/піклувальників, прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Під час засідання члени комісії мали можливість висловити свою думку щодо обговорюваних ситуацій, активно пропонували шляхи вирішення проблемних питань.

За результатами обговорення були прийняті відповідні рішення із дотриманням законодавства та  інтересів дітей.Фото без описуФото без опису