Шановні колеги, працівники і ветерани
органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!                         

 Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! 
Це свято кожної громади, кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. 
Місцеве самоврядування – це дієвий механізм для вирішення наймасштабніших завдань. Його ефективне функціонування засноване на командній роботі професіоналів, підтримці та довірі жителів, їх залученості до вирішення питань місцевого значення.

Дорогі друзі, шановні депутати селищної ради! Перед нами відкриваються нові можливості для реалізації потенціалу сіл та селищ Мангушської територіальної громади: національні проєкти, державні програми, проєкти ініціативного бюджетування спрямовані на створення умов для благополучного та комфортного життя наших земляків, на розвиток економіки та соціальної сфери населених пунктів нашої громади, нашої області та нашої країни. Адже саме ми самі й ніхто інший зацікавлені в тому, щоб зробити навколишнє життя краще, щоб у наших селищах та селах було комфортно та приємно жити, у наших будинках було тепло та затишно, а у наших дворах завжди було чисто та безпечно.

В цей урочистий день від усього серця бажаю усім колегам нових успіхів та здобутків на ниві служіння людям, справжнього відчуття задоволення від тієї справи, яку ви робите гідно та професійно.
Хай і надалі ваш високий професіоналізм, вірність і відданість справі сприяють зміцненню української державності та зростанню добробуту громадян, адже всі ми разом несемо відповідальність перед народом України за зміст і результати своєї діяльності.       

Бажаю вам здоров'я, благополуччя, нових здобутків в ім'я своєї малої батьківщини та всієї України!

З повагою
Мангушський селищний голова 
Володимир КАРАБЕРОВ