30 листопада директорка Мангушського районного центру зайнятості Надія ТЄРЬОШКІНА взяла участь у круглому столі. Захід  пройшов в рамках проєкту «Підвищення рівня самозабезпечення та працездатності вразливих категорій населення в Приазовському регіоні України».

На заході зібралися представники державних установ, бізнесу та громадського сектору Запорізької та Донецької областей.

Присутні обговорили можливості для збільшення економічної участі вразливих категорій населення та кращі практики працевлаштування їх у приватному та державному секторах.

Пані Надія освітлила питання змін до чинного трудового законодавства, в тому числі антидискрімінаційного.

Також під час заходу говорили про: особливості трудового законодавства для вразливих категорій населення; дистанційне працевлаштування та робота онлайн; стажування та моделі навчання на робочому місці; безробіття, шляхи подолання та сучасні тенденції трансформації ринку праці; потреби в працевлаштуванні та економічні перспективи у Азовському регіоні.

Захід реалізується БФ «Право на захист» за підтримки уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH