У зв`язку з реорганізацією юридичних осіб - сільських та селищних рад, відповідно до проведеної реформи щодо децентралізації, начальником архівного відділу Мангушської селищної ради Тетяною Половниковою та головним спеціалістом відділу Ганною Перепадя, 1 грудня передано на постійне державне зберігання до архівного відділу Маріупольської райдержадміністрації документи постійного строку зберігання розформованих Стародубівської та Камишуватської сільських радах у кількості 365 одиниць зберігання. Так, районний архів поповнився документами Стародубівської сільської ради за період з 2009 по 2018 роки на 196 справ та Комишуватської сільської ради за період з 2009 по 2017 роки на 169 справ. За результатами приймання-передавання справ складені відповідні акти.