30 листопада начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Мангушського  районного центру зайнятості  Ольга Застєнкіна взяла участь у засіданні міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) під головуванням .

В роботі  прийняли участь  представники    структурних  та територіальних підрозділів селищної ради, роботодавці. Питання зайнятості населення та легалізації  трудових відносин і заробітної плати були  визначені першочерговими.

Пропозиції щодо  вирішення зазначених проблем надала Ольга Застєнкіна  Вона підкреслила: «Служба зайнятості має механізми збереження існуючих робочих місць і вирішення кадрових потреб роботодавців шляхом працевлаштування безробітних».

Члени робочої групи визначили шляхи вирішення питань легалізації зайнятості.