У Донецькій області з 8 по 12 листопада 2021 року проводиться Тиждень енергозбереження.

Дата: 12.11.2021 16:35

КОРИСНІ ПОРАДИ ЩОДО РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ В ПОБУТІ

Усі заходи, які може здійснити громадянин для покращення власного побуту можна розділити на чотири напрями:

Заощадження ресурсів: електроенергії, води, газу, тепла тощо. Для цього потрібно просто відкоригувати побутові звички та здійснити прості заходи, наприклад, налагодити крани та встановити тепловідбивні екрани за радіаторами, приймати душ замість ванни, встановити холодильник на значній відстані від джерел тепла, не лишайте електроприлади в режимі очікування.

Утеплення приміщення. Заміна чи заклеювання вікон, проведення теплоізоляції даху, стін, модернізація системи вентиляції та інші заходи зменшать втрати тепла в приміщені, в житловому будинку.

Встановлення приладів обліку дозволить не тільки платити лише за спожиті ресурси, але і контролювати витрати енергоносіїв та регулювати їх споживання.

Перехід на більш сучасні, енергозберігаючі та альтернативні джерела енергії.