Сьогодні, 24 листопада, у селі Дем'янівка відбулись громадські обговорення кандидатури на посаду старости в Урзуфському старостинському окрузі, участь в якому взяли: селищний голова Володимир Караберов, члени робочої групи з підготовки громадського обговорення, кандидат на посаду старости Урзуфського старостинського округу Іван Топузов та мешканці села Дем'янівка.

Присутніх ознайомили з процедурою обговорення кандидатури на посаду старости. Запропонований кандидат на посаду старости Іван Топузов розказав про себе, свою діяльність, поділився планами на майбутнє як короткостроковими, так і довгостроковими.

Володимир Караберов приділив особливу увагу спілкуванню з мешканцями.  Вони ділилися проблемними питаннями, які їх турбують. Актуальним для жителів с. Дем'янівка є питання ремонту доріг, вуличного освітлення, механізму отримання матеріальної допомоги. Як тільки  епідеміологічна ситуація дозволятиме – на  сході села діалог з місцевими мешканцями продовжиться.