Шановні суб’єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Мангушської ТГ

Дата: 19.11.2021 14:55

На виконання Порядку використання у 2021році коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25.05.2021 № 482/5-21, обласною державною адміністрацією утворено комісію із визначення власників корів, овець та кіз, яким надається часткове відшкодування вартості придбаної установки індивідуального доїння молока, персональний склад якої затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.07.2021 № 687/5-21 (в редакції розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.08.2021 3 799/5-21 (далі – Комісія).

Отримувачами коштів є господарства населення, що ведуть господарство на території Донецької області, в особі фізичних осіб – власників корів, овець та кіз (далі – власники корів, овець та кіз).

Право на часткове використання вартості установки мають власники корів, овець та кіз, які утримують дві та більше корів та або чотири та більше овець та або кіз, які у 2021 році придбали установку індивідуального доїння молока, крім такої, що була у користуванні.

Комісія починає приймати заяви та документи від претендентів до 08 листопада 2021 у департаменті агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації розташованого за адресою: бульвар Машинобудівників,20, м. Краматорськ, Донецька області, 84313.

За додатковою інформацією звертайтеся до департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації за телефоном (0626) 42-01-20; 42-01-21та на офіційну вебсторінку департаменту.

Встигніть скористатися обласною підтримкою для розвитку Вашого господарства.