1 листопада 2021 року в залі засідань селищної  ради під головуванням селищного голови Володимира Караберова пройшла позачергова 19 сесія VIII скликання.  В роботі сесії прийняли участь 18 депутатів. На розгляд сесії винесено 37 проєктів рішень, по 35 з них прийняті рішення.

Депутати внесли зміни в бюджет селищної територіальної громади – 2021, в Програму економічного і соціального розвитку громади, в Програму розвитку і соціальної підтримки первинної медико-санітарної допомоги, розглянули питання надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади, прийняття в комунальну власність  селищної територіальної громади безхазяйного майна,  питання, пов’язані з урегулюванням земельних відносин та інші.

З рішеннями сесії ви можете ознайомитися на нашому офіційному сайті mangush-gromada.gov.ua