ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються ОКП «ДТКЕ»

 

У зв’язку з різким підвищенням ціни на природний газ  у порівнянні з розрахунковою ціною, яка була на момент встановлення тарифів для  ОКП «ДТКЕ», враховуючи положення Меморандуму від   30 вересня 2021 року, на виконання вимог якого ,ОКП «ДТКЕ» здійснило зміну розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, і подало 29.10.2021 року до Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації заяву та пакет розрахункових документів.

На виконання п.п. 3, 5 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130, повідомляємо вас, що повна інформація щодо загального розміру планованого тарифу, його структури; обґрунтування необхідності встановлення тарифу, тощо, розміщена на офіційному сайті ОКП «ДТКЕ»,  (http://www.kpdtke.com.ua ).

Письмові зауваження та пропозиції Ви можете надіслати протягом 7 календарних днів з моменту опублікування повідомлення на офіційному сайті підприємства на адресу ОКП «Донецьктеплокомуненерго» (84307, м. Краматорськ, пров.Земляний,2), електронну адресу: E-mail: postmaster@kpdtke.com.ua або безпосередньо до Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації (84300, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6).

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до п.2 розділу 3 Меморандуму про взаєморозуміння щодо проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води, в опалювальному періоді 2021/2022рр. для населення застосовуватимуться тарифи на послуги, які діяли в опалювальному періоді 2020/2021рр.

 

Адміністрація ОКП «ДТКЕ»

Фото без опису