Навчаємо ефективним навичкам пошуку роботи

Дата: 27.10.2021 17:54

21жовтня у Мангушському районному центрізайнятостіпройшовонлайн майстер-клас на тему «Сучасніджерелапошукуроботи».

«Мета нашоїзустрічі – визначити шляхи пошукуроботивашоїмрії. Роботи, яка буде в задоволеннявідповідно до саме вашихзапитів і вподобань.Шукаючи роботу, будьте максимально активними! Будьте відкриті до сприйняттяновоїінформації, тактовні та дружелюбні у спілкуванні.» - зазначилафахівчинярайонного центру зайнятостіОлена Брага. Безробітні дізналися про сучаснітехнологіїпошукуроботи та джерелаінформації про вакансії.Під час вебінаруз пошукачамибуло обговореноплюси та нюанси кожного способу.

Також було детально розібрано питання попередження від шахрайства при працевлаштуванні.Фахівчиня зауважила: «Один з найпоширеніших способів обману – «ексклюзивні» пропозиції.Щоб убезпечити себе від шахрайства, потрібно уважно читати угоди, які підписуєте, а, в окремих випадках, звертатись за юридичною консультацією».

Для більш кращого усвідомлення таких шахрайських схем, безробітним були продемонстровані розповсюджені приклади таких «пропозицій-пасток» у презентації.