Фото без опису

Постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») нагадує, що з 1 жовтня 2021 року мешканцям Донеччини слід розраховуватися за світло за новими реквізитами. Піклуючись про клієнтів, постачальник завчасно повідомив усі банківські установи про зміну реквізитів та оновив їх у своїх онлайн-сервісах. При оплаті через інтернет-банкінг або пошту клієнтам рекомендується уточнити дані.

Постанова № 1494 від 01.09.2021 р. НКРЕКП визначила новий банк для оплати за електроенергію з 1 жовтня для мешканців Донеччини «Укргазбанк». Нові реквізити зазначені в усіх платіжних документах, сервісах та системах. Знайти їх також можна на сайті в розділі «Оплата»: https://dn.yasno.com.ua/oplata.

Змінювати налаштування клієнту ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» не потрібно, якщо він користується онлайн-каналами постачальника – Особистим кабінетом, чат-ботом у Viber або мобільним додатком,

Перед оплатою через банківські додатки або платіжні сервіси слід впевнитися, що реквізити у збережених шаблонах також оновилися.

При оплаті за світло у відділеннях банків та пошти краще нагадати оператору, щоб він перевів кошти на правильний рахунок, та обов’язково зберегти чек.  

Якщо після 01.10.2021 р. клієнт помилково здійснить оплату за старими реквізитами «Ощадбанку», кошти повернуться на рахунок клієнта або відділення банку чи пошти, де він проводив операцію. У цьому випадку слід показати оператору чек та отримати помилково сплачені кошти, а після цього повторити операцію за новими реквізитами.

«Ми піклуємося, щоб клієнтам потрібно було виконувати якомога менше операцій при розрахунках за електроенергію. Саме тому зміна банківських реквізитів відбувається автоматично і не повинна відобразитися на зручності мешканців Донеччини. Однак, щоб оплата пройшла вдало, краще перевірити дані у шаблонах платіжних сервісів або у чеку з банку чи пошти. Найзручніше сплачувати за світло через онлайн-сервіси YASNО – швидко, без комісії та зі стовідсотково оновленими реквізитами», – зазначив директор YASNO в Донецькій області.

 

 

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій та інших областях України. Три компанії бренда YASNO двічі очолили рейтинг постачальників електроенергії, складений аналітичним центром DiXi Group в рамках проєкту USAID. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.