ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВОЛОДИМИРА КАРАБЕРОВА З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 14.10.2021 11:39

Дорогі наші захисники і захисниці українського народу всіх поколінь!
Щиро і сердечно вітаю Вас зі святом!

Захищати свою Батьківщину було почесно в усі часи. У цей день ми з вдячністю і гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг, воїнів-інтернаціоналістів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС та, звичайно, героїв сучасності - військовослужбовців, які бережуть наш спокій і захищають країну від агресора.

Це свято увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі. Сьогодні наші захисники є для нас зразком доблесті і відданості Україні.

Давайте також не забувати і про волонтерів та волонтерок, які регулярно забезпечують армію всім необхідним, військових медиків, котрі витягають поранених з поля бою, та і багатьох інших громадян, які активно включилися в боротьбу з агресором всіма доступними їм способами.

Бажаю всім сімейного затишку, козацького здоров'я, невичерпної енергії.

Нехай нас усіх об'єднує віра в Бога і заступництво Пресвятої Богородиці!

З повагою,

Мангушський селищний голова