#депутатськийДень

Дата: 13.10.2021 10:58

11 жовтня відбулось засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, головуючий постійної комісії Андрій Сафошин. Участь в засіданні взяв селищний голова Володимир Караберов.

Одне з питань порядку денного стосувалося  правил благоустрою територій населених пунктів Мангушської селищної ради, повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту, аналіз регуляторного впливу проєкту рішення "Про затвердження правил благоустрою територій населених пунктів Мангушської селищної ради". Проєкт регуляторного акту Правил благоустрою буде оприлюднений в на сайті селищної ради та на шпальтах друкованого видання ТОВ "Сільська новина" для надання пропозицій чи зауважень.